Сервіс

Капітальний ремонт агрегата, від.. 20000    
Електромотор з встановленням 10000  2 роб.дні
Підвіска основної пили 8800     На складі
Підвіска подрізної пили 7600     На складі
Ремонт підвіски основної пили 7800     2 роб.дня
Ремонт підвіски подрізної  пили 6600      2 роб.дня
Ремонт ролика 2000 1 роб.день
Відкидний упор на лінійку/лінійка м.п. 3200/1500 На складі
Комплект підшипників на каретку 1500     На складі
Ремінь 1200 на складі

У своїй роботі сервіс компанії «Станкопром» керується трьома словами — завжди задоволений клієнт.

Очевидно, що навіть саме ідеальне устаткування не зробить клієнта задоволеним, якщо при неполадках цього устаткування (навіть винятково рідких!) йому доведеться втрачати масу часу через неоперативність або некваліфікованість сервісу компанії, відсутності на складі потрібної запчастини, видаткових матеріалів і багато чого іншого. Таким чином, задоволеним клієнта може зробити тільки комбінація відмінного встаткування й відмінного сервісу, і саме цей пакет одержує клієнт здобуваючи встаткування й сервісний контракт у нашій компанії. Для нас продаж устаткування — це всього лише початок багаторічної роботи із клієнтом. Далі все залежить саме від нашої сервісної служби, а вона не тільки обслуговує але й створює довіра до нашого встаткування, а так само створює імідж компанії.

По наших телефонах клієнт може подзвонити й одержати будь-яку консультацію фахівців. Це особливо важливо для новачків, які ще не освоїли всі тонкощі роботи на нашому встаткуванні.

Навчання технічних фахівців клієнта:
 Ми проводимо індивідуальне або групове навчання представників замовника при передачі встаткування клієнтові. Таке навчання містить у собі практичні заняття в цеху компанії, стажування в парі з нашим майстром, ми поетапно збираємо й пояснюючи кожний крок, демонструємо працездатність устаткування. Від сервісного майстра в нас вимагають не просто кваліфікованого виконання чисто технічного завдання. Наш майстер порадить, який вид сервісного обслуговування вибрати. Він попередить, підкаже, покаже й навчить. Часто він буває основним порадником для клієнта, що бажає придбати додаткове встаткування.

Склад:
 У нас є склад запчастин і видаткових матеріалів на всі випадки й на всі моделі. Завдання полегшує тим, що лінійка встаткування побудована так, що ті самі запчастини й видаткові матеріали, як правило, підходять на кілька моделей. Ми користуємося тільки оригінальними матеріалами, оскільки тільки вони гарантують безперебійну роботу встаткування й заявлений ресурс.