Про нас

Наш девіз: Клієнт не тільки завжди правий, але й завжди задоволений!

У далекому 2005 році на зорі народження підприємництва в нашій країні, командою молодого й заповзятливого хлопців був вірно виділений потрібний і затребуваний напрямок майбутньої бізнесов-діяльності. У часи тотального дефіциту на пострадянському просторі меблева тема стояла особливо гостро. Так народилася ідея про створення вітчизняної компанії по виробництві деревообробного встаткування. А оскільки еталоном якості й надійності в цьому сегменті завжди були німецькі виробники, те першочерговим завданням молодої української компанії стало самим доскональним образом вивчити продукт і технологію виробництва. Так в Україні з'явилася компанія Stankoprom.

Компанія Stankoprom є українським виробником деревообробного встаткування для легкої, меблевої промисловості. Багаторічний досвід ставить нас в авангардах кращих компаній, що роблять: верстати форматного розкрою, стружкопилососи та загальні системи аспірації, вентилятори осьові й радіальні, автоматику лісосушильних камер, преса, і ін. За свою 9-літню історію ми завоювали довіру клієнтів із усіх регіонів України.

Стратегія розвитку компанії- це систематичне поліпшення якості, що випускається деревообробного встаткування й послуг при використанні сучасного встаткування й кваліфікованого персоналу. Ми намагаємося бути завжди поруч із нашими клієнтами, брати участь у їхньому розвитку, пропонуючи передові розв'язки в області машин для легкої, меблевої промисловості. У той же час наші зусилля зосереджені на випередженні конкуренції для підвищення привабливості наших продуктів на ринку.

Усе пропоноване нами встаткування відповідає найбільш твердим вимогам якості, а багаторічний досвід у комбінації з універсальністю пропозиції визначає індивідуальність і оптимізацію розв'язків залежно від вимог клієнта. Вироблене нами встаткування характеризуються високою продуктивністю, надійністю, простотою користування й тривалим терміном служби.

Компанія Stankoprom використовує найсучасніші технічні й технологічні розв'язки. Більше того, усе компоненти використовувані нами при виробництві, мають необхідні сертифікати. Ретельний контроль на всіх етапах виробництва дає клієнтові впевненість, що будь-яка, навіть сама маленька деталь, виготовляється з найвищою точністю й високою якістю.

Висока й стабільна позиція на ринку підтверджує правильність обраного нами курсу дій. Про це свідчить і той факт, що як виробник деревообробного встаткування, ми добилися величезного міжнародного комерційного успіху на ринках усього СНД. Компанія Stankoprom дуже чітко обозначилa своя присутність в Україні, Білорусії, Молдові, що позиціонує фірму серед лідерів виробників устаткування для деревообробки. Завдяки інтенсивній комерційній діяльності, наша пропозиція відома також на такому вимогливому ринку як Росія.

Наші принципи:

  • Уважне й професійне співробітництво із клієнтами
  • Використання сучасних і якісних матеріалів і комплектуючих
  • Постійне відстеження нових тенденцій у світі верстатобудування